Ã–VRIGT / Diverse / DockskÃ¥psmöbler 15264194

nr 1526 4194

Dockskåpsmöbler

diverse, modell äldre, +, Stall

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 6 mars 2023
kl 19:26:14

6/3 14:31:13 1      1.000 kr
6/3 19:15:10 2      Vinnande bud

Halvkristall